0232 782 58 11
info@cakirmetal.com.tr

Hakkımızda

Tarihçemiz

ÇAKIR METAL, 2004 yılından bu yana sektörün içinde olmanın verdiği avantajla, mevcut alt yapısını modern makine parkıyla birleştirerek ve deneyimli kadrosunun teknik birikiminide değerlendirerek giydirme cephe sektöründe profesyonel bir anlayışla bir çok seçkin projenin uygulamasını gerçekleştirmiş ve sektördeki yerini almıştır.

İZMİR / MENDERES 'de 1.500 m2 kapalı ve 1.000 m2 'de açık alanı bulunan fabrikasında, yüksek imalat teknolojisi ve deneyimli imalat ekibiyle, strüktürel silikonlu cephe, kapaklı cephe, alüminyum doğrama, alüminyum levha kaplama, demir konstrüksiyon, kompozit levha kaplama, olarak toplam yıllık 90.000 m2 üretim yapmaktadır.

Çakır Metal 2011 Yılında WİNSA KAPI PENCERE VE PANJUR SİSTEMLERİ Üretici Bayiliğinide üstlenmiş olup üretimlerine devam etmektedir.
Proje ve mühendislik hizmetlerini deneyimli mimar ve mühendislerden oluşan teknik kadrosuyla devam ettirmektedir. Cephe tasarımlarını optik aletlerle alınan röleveler doğrultusunda, 1 / 1 ölçekli detaylarla çözümleyerek, imalatının tamamını fabrikasyon olarak yapmaktadır.

Deneyimli montaj ekipleri, uzman teknik personel yönetiminde yine optik aletlerle ve teknolojik ekipmanlarla montajı gerçekleştirmektedir. ÇAKIR METAL , kuruluşundan bugüne, tüm teknolojik gelimeleri takip ederek, en ekonomik, en fonksiyonel ve en estetik çözümleri müşteri memnuniyeti ile buluşturmayı amaç edinmiştir.

Vizyonumuz - Misyonumuz

Toplam kalite felsefesinin ışığında bölgemizdeki öncü konumunu daha ileriye götürerek, bütün paydaşlarımızın beklentilerini üst düzeyde karşılamak ve sektörümüzde ülkemizin ve dünyanın önde gelen firmalarından biri olmaktır.
ÇAKIR METAL, kaynaklarını etkin bir şekilde kullanan, çevreye duyarlı, gelişmelere açık ve müşterilerine kaliteli ürün ve hizmeti sunan, ülkemizin ve dünyanın önde gelen bir şirketi olmak amacı ile çalışır.

Saygılarımızla
Murat YEŞİLTAŞ

Ürünlerimiz